page-icon

PLOTY

Bezkonkurenčne široký sortiment kompozitných profilov Timbermax umožňuje použitie aj ako plotových výplní. Možnosti sú neobmedzené podobne ako pri drevených plotoch. Pre inšpiráciu uvádzame niekoľko základných typov a možností použitia WPC profilov Timbermax pre oplotenie či už plné nepriehľadné, alebo s voliteľnými medzerami medzi plotovkami.

Vysoká farebná stálosť s 25 ročnou zárukou

Bezkonkurenčná odolnosť voči fľakom s 25 ročnou zárukou

Vysoká mechanická odolnosť povrchu

Bližšie informácie o produktoch, sortimente a prednostiach kompozitného materiálu Timbermax a jeho porovnanie s bežnými WPC terasovými doskami nájdete v týchto sekciách:

informácie o materiáli   timbermax vs. konkurencia


Horizontálna plotová výplň P107H

TIMBERMAX_EXOTIC_P107

Použitý profil P107, rozmer 107 x 30 mm, dĺžky 2900 a 4200 mm. Medzera je voliteľná. Spôsob ukotvenia: oceľová konzola KP107 zasunutá do koncov profilov P107 a priskrutkovaná o stĺp.

Vertikálna plotová výplň P107V

TIMBERMAX_EXOTIC_P107

Profily P107 priskrutkované ako klasické drevené plotovky o kovový nosný profil. Možnosť dodať skrutky s hlavičkou vo farbe nosného kovového profilu podľa RAL. Ukončenie horných hrán zasunutím krytky KP107.

Horizontálna plotová výplň T138H

TIMBERMAX_EXOTIC_T138H

Profily T138 priskrutkované na koncoch zo zadnej strany o kovový L profil. Vymedzovacie podložky zamedzejú jednotlivemu pohybu dosiek v priečnom smere.

Horizontálna plotová výplň T138H 2

TIMBERMAX_EXOTIC_T138H_2

Plot je riešený pomocou kovových stĺpov. Môžu byť zo železa s pozinokvaním alebo z nerezovej oceľe s povrchovou úpravou vo farbách RAL. V tomto prípade sú profily T138 vkladané do U profilov. Poslednú dosku ukončíme skrutkou cez U profil.

Vertikálna plotová výplň T138V

TIMBERMAX_EXOTIC_T138V

Profily T138 s vertikálnym uložením priskrutkované zo zadnej strany o kovový nosný profil. Možnosť ukončenia vrchu dosiek pomocou profilov F80 tzv.líšt priskrutkovaním s nenápadnými skrutkami vo farbe dosiek.

Všetky komponenty na montáž je možné zakúpiť u nás.


Farebné varianty dosiek Timbermax EXOTIC

PROFILY PRE PLOTY

TIMBERMAX_EXOTIC_P107

TIMBERMAX_EXOTIC_P60

TIMBERMAX_EXOTIC_T138

TIMBERMAX_EXOTIC_T73

TIMBERMAX_EXOTIC_T73


plot Timbermax EXOTIC - Meranti

brána Timbermax EXOTIC - Garapa

bránka Timbermax EXOTIC - Meranti